KONST / Litografier / Färglitografi 15463311
nr 1546 3311
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Signerad, numrerad 124/360. Färglitografi, bildmått: 44x54 cm, yttermått inklusive ram: 63x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 juni 2023
kl 19:38:29
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg